ABB jistič SZ203 3-pól. 16A B 6kA
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0165
KOD VÝR.:2CDS253025R0165
EAN.:4016779996426
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | MASTER CDM-T |
| Logistické informace: | |
| Váha | 0.029 kg |
| Délka | 99 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8727900911411 |
| Průměr | 19 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| Příkon | 73 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G12 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 7800 lm |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 8727900911411 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDMT70/930Elite | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900911428 | box | 11 | ks |
| EOC | 872790091141100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928185305131 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900911428 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0165
KOD VÝR.:2CDS253025R0165
EAN.:4016779996426
KOD KRAT.:BEP01710
KOD VÝR.:1901211000
EAN.:8592920011027
KOD KRAT.:OB2012383
KOD VÝR.:2012383
EAN.:4012195105190
KOD KRAT.:PH8718699745646
KOD VÝR.:871869974564600
EAN.:8718699745646
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
KOD KRAT.:MORETROFIT/006
KOD VÝR.:RETROFIT/006
EAN.:8596099134624
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena