HORA lišta propojovací S-3L-210-10 3pól. 63A 12Mod.
KOD KRAT.:YHOS-3L-21010
KOD VÝR.:085736-9-4
EAN.:8594031136699
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854538742 |
| Délka | 1500.00 |
| Šířka | 35.00 |
| Technické parametry: | |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Materiál | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 21.5 W |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 150 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 36.50 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Světelný tok | 2150 lm |
| EAN | 4099854538759 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854538742 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854538742 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:YHOS-3L-21010
KOD VÝR.:085736-9-4
EAN.:8594031136699
KOD KRAT.:KK4821/P_KB
KOD VÝR.:4821/P_KB
EAN.:8595057604940
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
KOD KRAT.:OS4099854430558
KOD VÝR.:4099854430558
EAN.:4099854430558
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
KOD KRAT.:VAHV364BL1
KOD VÝR.:V364
EAN.:4008496245734
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena