EMOS zkoušečka.napěťi VT-102 Kód:M0017
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 8595057604940 |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 30.54 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 3.054 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30.54 mm |
| Výška balení | 30.54 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595057604940 | ks | 1 | ks |
| KOD | KK4821/P_KB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
KOD KRAT.:OS4099854430558
KOD VÝR.:4099854430558
EAN.:4099854430558
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
KOD KRAT.:VAHV364BL1
KOD VÝR.:V364
EAN.:4008496245734
KOD KRAT.:MD830.30/4DV
KOD VÝR.:8594031135623
EAN.:8594031135623
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena