PHILIPS stropní svítidlo Doris 17W 1700lm/840 IP44 ; chrom
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Downlight (generace 5) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169502994 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Příkon | 9.8 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | downlight |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8720169502994 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401551632 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016950299499 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHDN142B10S/840U | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
KOD KRAT.:OS4099854430558
KOD VÝR.:4099854430558
EAN.:4099854430558
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
KOD KRAT.:VAHV364BL1
KOD VÝR.:V364
EAN.:4008496245734
KOD KRAT.:MD830.30/4DV
KOD VÝR.:8594031135623
EAN.:8594031135623
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena