LEDVANCE LED pásek PERF.PROT. 15.6W/m 24V 6500K 1870lm/m IP67 role.5m
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854430558 |
| Šířka | 45.00 |
| Výška | 100.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP54 |
| Napětí | 5 V |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OS4099854430558 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430558 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430565 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
KOD KRAT.:VAHV364BL1
KOD VÝR.:V364
EAN.:4008496245734
KOD KRAT.:MD830.30/4DV
KOD VÝR.:8594031135623
EAN.:8594031135623
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena