PHILIPS LED trubková žárovka T25 2.1W/25W E14 2700K 250lm NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 400 ks |
| EAN | 4050300854083 |
| Váha | 0.0067 kg |
| Délka | 40 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 37 mm |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 3.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 19 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 4050300854083 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500903143 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSLST151 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500903143 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500903112 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500903105 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300797885 | box | 11 | ks |
| EAN | 4050300797892 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500903112 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHI8720169173828
KOD VÝR.:8720169173828
EAN.:8720169173828
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:NAZT7
KOD VÝR.:371001000
EAN.:8595209903952
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena