OSRAM halogenová žárovka HLX64250 20W 6V G4 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657098723 |
| Váha | 0.100 kg |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | 120 x 60 mm |
| Balení | 60 ks |
| Délka | 120 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Příkon | 13.3 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657098723 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLG200133/CW/E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594031136330 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:OSHLX64642
KOD VÝR.:4050300012025
EAN.:4050300012025
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:MGLG6104CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG6104CS-E27-2700K
EAN.:4892657052442
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:PHI8720169173828
KOD VÝR.:8720169173828
EAN.:8720169173828
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27_pos
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena