NOARK relé instalační Ex9CH20 20A 20 230V 50/60Hz
KOD KRAT.:NO102399
KOD VÝR.:102399
EAN.:8592765024008
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QT-FIT |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321294302 |
| Váha | 0.219 kg |
| Délka | 280.00 |
| Rozměry | 280x28mm |
| Šířka | 40.00 |
| Výška | 28.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 40 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 28 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4008321294302 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321294319 | box | 11 | ks |
| KOD | OSQTFIT318 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NO102399
KOD VÝR.:102399
EAN.:8592765024008
KOD KRAT.:OSZHIM15
KOD VÝR.:4050300003085
EAN.:4050300003085
KOD KRAT.:SP33290701
KOD VÝR.:33290701
EAN.:4013902020324
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena