LEDVANCE SMART+ žárovka A60 9W/60W E27 27-6500K 806lm Dim 20Y ZB˙
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Easy9.EU |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606486370087 |
| Rozměry | 256x451x103mm |
| Šířka | 256 |
| Výška | 451 |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 103 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 103 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 50 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 256 mm |
| Výška balení | 451 mm |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 36 |
| EAN | 3606486370087 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEZ9EUC312 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606486370084 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
KOD KRAT.:KK2316/LPE-2_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-2_H100
EAN.:8595057603653
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena