BETTERMANN krabice na omítku A 8 VDE 75x75x36mm IP55 ;šedá
KOD KRAT.:OB2000016
KOD VÝR.:2000016
EAN.:4012195151395
| Výrobce: | |
| Výrobce | SPELSBERG |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4013902020324 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 75 mm |
| Krytí | IP54 |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 37 mm |
| KOD | SP33290701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4013902020324 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2000016
KOD VÝR.:2000016
EAN.:4012195151395
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
KOD KRAT.:KK2316/LPE-2_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-2_H100
EAN.:8595057603653
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena