Schneider rozvodnice na omítku Easy9.EU 36mod. IP40 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Mini.Pragma |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 252x97x222mm |
| Šířka | 222 |
| Výška | 252 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 3606480147944 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 97 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 22.2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 222 mm |
| Výška balení | 97 mm |
| Zástavbová hloubka | 80 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | rozvodnice |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Počet modulů | 8 |
| KOD | AMMIP22108 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480147941 | box | 11 | ks |
| EAN | 3606480147944 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
KOD KRAT.:KK2316/LPE-2_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-2_H100
EAN.:8595057603653
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena