Schneider rozvodnice pod omítku Mini.Pragma 8mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595568936271 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 141.74 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 14.174 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 141.74 mm |
| Výška balení | 141.74 mm |
| KOD | KKKEFZ80/VDZ_KB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595568936271 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
KOD KRAT.:KK2316/LPE-2_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-2_H100
EAN.:8595057603653
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena