PHILIPS tlumivka BSN 50 K302-A2-ITS 230V 50Hz
KOD KRAT.:PHWPBSN50K302A2ITS
KOD VÝR.:871869674078100
EAN.:8718696740781
| Výrobce: | |
| Produktová řada | POWERTRONIC INTELLIGENT PTi |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321915535 |
| Délka | 212.00 |
| Šířka | 93.00 |
| Výška | 33.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 205.00000000 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 20.5 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 91.00000000 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 33.00000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | OSQPTI150/220-240l | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321915542 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4008321915535 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHWPBSN50K302A2ITS
KOD VÝR.:871869674078100
EAN.:8718696740781
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20I
KOD VÝR.:872790089060000
EAN.:8727900890600
KOD KRAT.:JCR6F22
KOD VÝR.:JCB-6F22-1B
EAN.:5050028025580
KOD KRAT.:PHWPBSN250L33A2TS
KOD VÝR.:871869674108500
EAN.:8718696741085
KOD KRAT.:MOSOL2000M4KOND
KOD VÝR.:SOL2000M4KO/ND
EAN.:8596099024321
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
KOD KRAT.:EBA561116
KOD VÝR.:A561116
EAN.:8595155002969
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena