PHILIPS tlumivka BSN 250 L33-A2-TS 230V 50Hz
KOD KRAT.:PHWPBSN250L33A2TS
KOD VÝR.:871869674108500
EAN.:8718696741085
| Výrobce: | |
| Výrobce | JCB |
|---|---|
| Produktová řada | JCB Zinc-Chlorid |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5050028025580 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| náplň | Zinko-chloridová |
| Označení IEC | 6F22 |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| Skupina zboží | Baterie |
| EAN | 5050028025580 | bli | 5 | bli |
| KOD | JCR6F22 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHWPBSN250L33A2TS
KOD VÝR.:871869674108500
EAN.:8718696741085
KOD KRAT.:MOSOL2000M4KOND
KOD VÝR.:SOL2000M4KO/ND
EAN.:8596099024321
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
KOD KRAT.:EBA561116
KOD VÝR.:A561116
EAN.:8595155002969
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena