OSRAM halogenová žárovka HALOPIN PRO 66760 60W 230V G9
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SOL |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8596099024321 |
| Šířka | 32 |
| Délka | 1200 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 1200 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 120 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 2200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 32 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Liniová |
| Účinnost svítidla | 110 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 43 mm |
| Výška/hloubka | 43 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 400 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | MOSOL2000M4KOND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099024321 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
KOD KRAT.:EBA561116
KOD VÝR.:A561116
EAN.:8595155002969
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena