PHILIPS sada pro závěseni svítidla pro panel RC159Z SME-2
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752511
KOD VÝR.:872016975251199
EAN.:8720169752511
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172050500 |
| Šířka | 72.00 |
| Výška | 62.00 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80.00000000 mm |
| Výška balení | 60.00000000 mm |
| EAN | 4062172050500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4062172050517 | box | 11 | ks |
| KOD | OSQKNXPS640 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752511
KOD VÝR.:872016975251199
EAN.:8720169752511
KOD KRAT.:BEPC0313
KOD VÝR.:1902230300
EAN.:8595025365415
KOD KRAT.:OS4099854493218
KOD VÝR.:4099854493218
EAN.:4099854493218
KOD KRAT.:SEZ6303-13
KOD VÝR.:6303-13
EAN.:8585007331651
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena