PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Smart Plug |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514342347 |
| Rozměry | 81x55x55mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | PHIH8719514342347 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514342347 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003050901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514342354 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:TESZKL200
KOD VÝR.:3207
EAN.:8595557032076
KOD KRAT.:PHIW8720169071414
KOD VÝR.:872016907141400
EAN.:8720169071414
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS80
KOD VÝR.:213080100057
EAN.:5902869536179
KOD KRAT.:AMEPH0500123
KOD VÝR.:EPH0500123
EAN.:3606480525223
KOD KRAT.:AMEPH0300123
KOD VÝR.:EPH0300123
EAN.:3606480525018
KOD KRAT.:AMEPH1400121
KOD VÝR.:EPH1400121
EAN.:3606480525605
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT3000A4KN600/ND
EAN.:8596099024765
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830WT
KOD VÝR.:4058075574755
EAN.:4058075574755
KOD KRAT.:OSIFLCO10/840WT
KOD VÝR.:4058075574618
EAN.:4058075574618
KOD KRAT.:DUSV305440
KOD VÝR.:D305440
EAN.:8011905835699
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena