ENERGIZER baterie alkalická ALKALINE.POWER AA/LR6 ;BL4
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025394026 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| KOD | BEEV020 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025394026 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena