| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3606480527272 |
| Rozměry | 9x83x439mm |
| Šířka | 439 |
| Výška | 83 |
| Váha | 0.05 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | krémová |
| Barva RAL | 9001 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606480527272 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEPH5800623 | ks | 1 | ks |
| EAN | 33606480527273 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOESO5000RLKO4ND
KOD VÝR.:ESO5000RLKO4ND
EAN.:8596099039332
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:MOFITA4KO625
KOD VÝR.:FITA4KO625
EAN.:8596099043896
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1600/700ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/700NDK
EAN.:8595073736496
KOD KRAT.:AMA9D55610
KOD VÝR.:A9D55610
EAN.:3606480472619
KOD KRAT.:BEEV020
KOD VÝR.:2617002000
EAN.:8595025394026
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena