TREMIS izolační tyč pro vodič 430mm
KOD KRAT.:HTRITV43
KOD VÝR.:VP105
EAN.:8595614751056
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899621497 |
| Průměr | 110 mm |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 110.00 |
| Výška | 52.00 |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 110 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 131 mm |
| Napětí | 35 V |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | led moduly |
| přepravní rozměr cm | 13.1 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Svítivost | 8880 cd |
| Šířka balení | 118 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3900 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 59 mm |
| Krytí | IP20 |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4052899621497 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEPLCN1114300840402 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899622128 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HTRITV43
KOD VÝR.:VP105
EAN.:8595614751056
KOD KRAT.:MOSPMI700KO3V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO3V2BB/DALI
EAN.:8595073708042
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:MOQN3C600/700DIM
KOD VÝR.:QN3C600/700DIM
EAN.:8596099048396
KOD KRAT.:MOIDSA2KN4V1DALI600
KOD VÝR.:IDSA2KN4V1DALI600/1050ISO5
EAN.:8596099016203
KOD KRAT.:MOQN3A625/1050ND/90
KOD VÝR.:QN3A625/1050ND/90
EAN.:8596099037482
KOD KRAT.:OS4099854625923
KOD VÝR.:4099854625923
EAN.:4099854625923
KOD KRAT.:MOQ3E600/B250ND/90
KOD VÝR.:Q3E600/B250ND/90
EAN.:8596099012687
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena