MODUS LED panel Q 49W 5200lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SPMI |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073708042 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 170 mm |
| Krytí | IP43 |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 750 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 140 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | downlight |
| Účinnost svítidla | 94 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 130 |
| Výřez | 122 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Výška/hloubka | 64 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 64 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 8 W |
| EAN | 8595073708042 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOSPMI700KO3V2BB/DI | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:MOQN3C600/700DIM
KOD VÝR.:QN3C600/700DIM
EAN.:8596099048396
KOD KRAT.:MOIDSA2KN4V1DALI600
KOD VÝR.:IDSA2KN4V1DALI600/1050ISO5
EAN.:8596099016203
KOD KRAT.:MOQN3A625/1050ND/90
KOD VÝR.:QN3A625/1050ND/90
EAN.:8596099037482
KOD KRAT.:OS4099854625923
KOD VÝR.:4099854625923
EAN.:4099854625923
KOD KRAT.:MOQ3E600/B250ND/90
KOD VÝR.:Q3E600/B250ND/90
EAN.:8596099012687
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena