MODUS LED downlight SPMI 8W 750lm/830 IP43; DALI
KOD KRAT.:MOSPMI700KO3V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO3V2BB/DALI
EAN.:8595073708042
| Výrobce: | |
| Výrobce | TREMIS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595614751056 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 518 mm |
| Podskupina zboží | Hromosvody a uzemnění |
| Provedení | FeZn/GFK |
| přepravní rozměr cm | 51.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| EAN | 8595614751056 | ks | 1 | ks |
| KOD | HTRITV43 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOSPMI700KO3V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO3V2BB/DALI
EAN.:8595073708042
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:MOQN3C600/700DIM
KOD VÝR.:QN3C600/700DIM
EAN.:8596099048396
KOD KRAT.:MOIDSA2KN4V1DALI600
KOD VÝR.:IDSA2KN4V1DALI600/1050ISO5
EAN.:8596099016203
KOD KRAT.:MOQN3A625/1050ND/90
KOD VÝR.:QN3A625/1050ND/90
EAN.:8596099037482
KOD KRAT.:OS4099854625923
KOD VÝR.:4099854625923
EAN.:4099854625923
KOD KRAT.:MOQ3E600/B250ND/90
KOD VÝR.:Q3E600/B250ND/90
EAN.:8596099012687
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena