ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL D/LR20 ;12-Pack
KOD KRAT.:ENLR20INBL12
KOD VÝR.:7638900361087
EAN.:7638900361087
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854625923 |
| Délka | 500mm |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 55mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bílý hliník |
| Krytí | IP66 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1620 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 10 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 55.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 18 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854625923 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854625923 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854625930 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ENLR20INBL12
KOD VÝR.:7638900361087
EAN.:7638900361087
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena