LEDVANCE párovač VIVARES ZB COUPLER 220-240
KOD KRAT.:OSQVIVZVCOUP
KOD VÝR.:4058075463806
EAN.:4058075463806
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099012687 |
| Délka | 296 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 9 W |
| EAN | 8596099012687 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQ3E600/B250ND/90 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQVIVZVCOUP
KOD VÝR.:4058075463806
EAN.:4058075463806
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/ND
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/ND
EAN.:8595073796599
KOD KRAT.:BES5141
KOD VÝR.:2305100200
EAN.:8595025309068
KOD KRAT.:BEJ0103
KOD VÝR.:2504600110
EAN.:8592920090701
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena