ABB PRAKTIK spínač jednopólový ř.1 IP44 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057617308 |
| Délka | 80.5 |
| Šířka | 80.5 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 65.79 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 6.579 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 65.79 mm |
| Výška balení | 65.79 mm |
| Způsob montáže | na zeď/strop |
| EAN | 8595057617308 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKLK80X28T_HB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:SIP99
KOD VÝR.:P99
EAN.:8592718020361
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:SIP96
KOD VÝR.:P96
EAN.:8592718002930
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena