EMOS anténní konektor IEC vidlice kabelová úhlová A 205 BL2 Kód:K1421.2
KOD KRAT.:BEK1421.2
KOD VÝR.:1804100702
EAN.:8592920086070
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590125118534 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 115 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 12.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 125 mm |
| Výška balení | 65 mm |
| EAN | 8590125118534 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZSPB00SS | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEK1421.2
KOD VÝR.:1804100702
EAN.:8592920086070
KOD KRAT.:HDL487
KOD VÝR.:L487
EAN.:8595118853638
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:DELXTS36-3
KOD VÝR.:XTS36-3
EAN.:6410014507367
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena