NORD ALUM 3-f lišta délka 300cm zapustná: bílá
KOD KRAT.:DELXTSF4300-3
KOD VÝR.:XTSF4300-3
EAN.:6410014507589
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075761797 |
| Délka | 173.00 |
| Průměr | 124.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 23.6 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 140 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 236 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075761803 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075761797 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G125-761797 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DELXTSF4300-3
KOD VÝR.:XTSF4300-3
EAN.:6410014507589
KOD KRAT.:OS4099854434945
KOD VÝR.:4099854434945
EAN.:4099854434945
KOD KRAT.:OSA7515-02B
KOD VÝR.:4052899324589
EAN.:4052899324589
KOD KRAT.:PHI8720169269392_pos
KOD VÝR.:872016926939200
EAN.:8720169269392
KOD KRAT.:OSISMORWC1220x13WWF
KOD VÝR.:4058075574175
EAN.:4058075574175
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena