OSRAM autožárovka H4 LEDriving HLM EASY 64193DWESY 18.7/19W 12V P43t blistr
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-01B
KOD VÝR.:4062172321525
EAN.:4062172321525
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075836846 |
| Délka | 123.00 |
| Průměr | 80.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | G80 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075836853 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075836846 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G-828186 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-01B
KOD VÝR.:4062172321525
EAN.:4062172321525
KOD KRAT.:OSA64132ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394796
EAN.:4062172394796
KOD KRAT.:OSE4058075435360
KOD VÝR.:4058075435360
EAN.:4058075435360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena