LEDVANCE LED zářivka T5 AC VALUE 1,149m 31W 230V G5 4000lm 3000K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075836860 |
| Délka | 123.00 |
| Průměr | 80.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | G80 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075836877 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075836860 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G-828209 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena