LEDVANCE LED zářivka VALUE 1,2m T8 EM 15W 230V G13 6500K 1800lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854434648
KOD VÝR.:4099854434648
EAN.:4099854434648
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854065217 |
| Délka | 110.00 |
| Průměr | 67.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854065217 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854065217 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854065224 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854434648
KOD VÝR.:4099854434648
EAN.:4099854434648
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena