OSRAM výb.speciální PLANTASTAR 400W 400V E40
KOD KRAT.:OSVPLANTASTAR400/400
KOD VÝR.:4008321284303
EAN.:4008321284303
| Výrobce: | |
| Výrobce | DNA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209245076 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| EAN | 8595209245076 | ks | 1 | ks |
| KOD | DNLCP0120021 | ks | 1 | ks |
| EAN | LCP0120021 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSVPLANTASTAR400/400
KOD VÝR.:4008321284303
EAN.:4008321284303
KOD KRAT.:OS4099854626166
KOD VÝR.:4099854626166
EAN.:4099854626166
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
KOD KRAT.:OSOTIDALI100/24
KOD VÝR.:4062172119191
EAN.:4062172119191
KOD KRAT.:MOIBP6000C5KO600DALI
KOD VÝR.:IBP6000C5KO600DALI
EAN.:8596099048853
KOD KRAT.:OSISMMULTIS3WF
KOD VÝR.:4058075594784
EAN.:4058075594784
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena