SOLIGHT lomená vidlice nízký profil od stěny. IP20. bílá 2P+E
KOD KRAT.:SIP50
KOD VÝR.:P50
EAN.:8592718013868
| Výrobce: | |
| Produktová řada | iC60N |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439704 |
| Rozměry | 95x75x18mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 73 mm |
| Počet pólů | 1 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 20 A |
| přepravní rozměr cm | 7.3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 18 mm |
| Výška balení | 73 mm |
| Zástavbová hloubka | 44.5 |
| Druh strojku | jistič |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| EAN | 13606480439701 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3606480439704 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9F03120 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480439702 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIP50
KOD VÝR.:P50
EAN.:8592718013868
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena