SEZ vícepólová svorkovnice věneček 4-pólová 6303-13 P/C SV 1901 ; šedá
KOD KRAT.:SEZ6303-13
KOD VÝR.:6303-13
EAN.:8585007331651
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209945303 |
| Šířka | 51 |
| Výška | 86 |
| Balení | 100 ks |
| Délka | 51 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 51 mm |
| Označení zdroje | R50 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 8.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 51 mm |
| Úhel vyzařování | 30 st. |
| Výška balení | 86 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 25 W |
| Tvar zdroje | reflektor |
| EAN | 8595209945303 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZR5025IR | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZ6303-13
KOD VÝR.:6303-13
EAN.:8585007331651
KOD KRAT.:EAPL7-B13/3
KOD VÝR.:263388
EAN.:4015082633882
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena