MODUS přisazené svítidlo LED KSK 30W 4400lm/840 IP44 ND;
KOD KRAT.:MOKSK3000L4KS/ND
KOD VÝR.:KSK3000L4KS/ND
EAN.:8596099015398
| Výrobce: | |
| Produktová řada | AREL |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099009540 |
| Délka | 1245 |
| Šířka | 245 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 1310 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 131 cm |
| Příkon | 37 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 255 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 116 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 75 mm |
| Výška/hloubka | 55 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 900 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4300 lm |
| EAN | 8596099009540 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOAREL4000RM2KV4DALI | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOKSK3000L4KS/ND
KOD VÝR.:KSK3000L4KS/ND
EAN.:8596099015398
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena