Schneider UNICA strojek 2modul spínač. jednopól c.1 POLAR
KOD KRAT.:AMMGU326118
KOD VÝR.:MGU3.261.18
EAN.:8420375125719
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099035747 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 400 mm |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 400 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| EAN | 8596099035747 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOSBLSPOJR/B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMMGU326118
KOD VÝR.:MGU3.261.18
EAN.:8420375125719
KOD KRAT.:MOBRS4KO300V1/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO300V1/ND/EU
EAN.:8596099073831
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:BEDCCV12
KOD VÝR.:1550001011
EAN.:8592920093757
KOD KRAT.:OSIBSS4/840WT
KOD VÝR.:4058075227385
EAN.:4058075227385
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena