OSRAM adaptér senzoru pro přisaz instalaci ;prům.116mm
KOD KRAT.:OSQMOUNTADAPT116
KOD VÝR.:4008321480798
EAN.:4008321480798
| Délka balení | 67 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 137 mm |
| Výška balení | 166 mm |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169365186 |
| Rozměry | 158x56x130mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Příkon | 20 W |
| EAN | 8720169365186 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016936518600 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004642201 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169365186 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQMOUNTADAPT116
KOD VÝR.:4008321480798
EAN.:4008321480798
KOD KRAT.:PHI55082/48/PN
KOD VÝR.:8718696156018
EAN.:8718696156018
KOD KRAT.:PHI8720169231023
KOD VÝR.:872016923102300
EAN.:8720169231023
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena