RAYTECH spojka gelová SuperClik.1 IPx8 5x1.5-6mm2
KOD KRAT.:RTSUPERCLIK1
KOD VÝR.:SUPERCLIK1
EAN.:8050040860227
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STANDARD |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300891354 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 4.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 10 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 43 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | SV8.5-8 |
| Příkon | 10 W |
| EAN | 4050300891354 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321093745 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA6411 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:RTSUPERCLIK1
KOD VÝR.:SUPERCLIK1
EAN.:8050040860227
KOD KRAT.:OSISAHWORK
KOD VÝR.:4099854109607
EAN.:4099854109607
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:OSA64193-01B
KOD VÝR.:4050300925127
EAN.:4050300925127
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
KOD KRAT.:PHPIEA5.5W/827
KOD VÝR.:872790096856900
EAN.:8727900968569
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena