OSRAM DECOR BAMBOO PAPER CLG 300 12W 830 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854452741
KOD VÝR.:4099854452741
EAN.:4099854452741
| Délka balení | 33 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 290 mm |
| Výška balení | 295 mm |
| Produktová řada | Magneos |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514328792 |
| Šířka | 285 |
| Výška | 28 |
| Rozměry | 28x285x285mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 20 W |
| Krytí | IP20 |
| Délka | 285 |
| EAN | 8719514328792 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514328792 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002661631 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854452741
KOD VÝR.:4099854452741
EAN.:4099854452741
KOD KRAT.:OSILSV1000/865/5
KOD VÝR.:4058075707931
EAN.:4058075707931
KOD KRAT.:PHI50611/31/P0
KOD VÝR.:8718696169605
EAN.:8718696169605
KOD KRAT.:OS4058075602991
KOD VÝR.:4058075602991
EAN.:4058075602991
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena