Schneider ASFORA komplet jednonásobný spínač c.7 CREAM
KOD KRAT.:AMEPH0500123
KOD VÝR.:EPH0500123
EAN.:3606480525223
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LIDER |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902869536179 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Výška balení | 200 mm |
| Příkon | 80 W |
| EAN | 5900950318451 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5902448910901 | ks | 1 | ks |
| KOD | MONNZLDPLUS80 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH0500123
KOD VÝR.:EPH0500123
EAN.:3606480525223
KOD KRAT.:AMEPH0300123
KOD VÝR.:EPH0300123
EAN.:3606480525018
KOD KRAT.:AMEPH1400121
KOD VÝR.:EPH1400121
EAN.:3606480525605
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT3000A4KN600/ND
EAN.:8596099024765
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830WT
KOD VÝR.:4058075574755
EAN.:4058075574755
KOD KRAT.:OSIFLCO10/840WT
KOD VÝR.:4058075574618
EAN.:4058075574618
KOD KRAT.:DUSV305440
KOD VÝR.:D305440
EAN.:8011905835699
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372689
KOD VÝR.:871951437268900
EAN.:8719514372689
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena