ENERGIZER baterie lithiová CR1620 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR1620
KOD VÝR.:7638900411546
EAN.:7638900411546
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900411539 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR1616 |
| Označení zdroje | CR1616 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 7638900019773 | bli | 5 | bli |
| EAN | 07638900995367 | bal | 4 | bli |
| EAN | 7638900995367 | box | 11 | bli |
| KOD | ENCR1616 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900411536 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900411539 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENCR1620
KOD VÝR.:7638900411546
EAN.:7638900411546
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:AB3558A-A651 B
KOD VÝR.:3558A-A651 B
EAN.:8595017208140
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:PHLEDCPD6.9/840
KOD VÝR.:872016928756300
EAN.:8720169287563
KOD KRAT.:OSLST111
KOD VÝR.:4050300854045
EAN.:4050300854045
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:BEP3922
KOD VÝR.:1446002200
EAN.:8592920071984
KOD KRAT.:KO170402006
KOD VÝR.:170402006
EAN.:4008224238595
KOD KRAT.:PHL18/16
KOD VÝR.:871150072687240
EAN.:8711500726872
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:YPRPKVB2
KOD VÝR.:05100212
EAN.:4016705102129
KOD KRAT.:OSH64784
KOD VÝR.:4050300004204
EAN.:4050300004204
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena