GP baterie nabíjecí RECYKO.NEW 950mAh AAA/HR03/ ; 2-pack
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500726872 |
| Váha | 0.0948 kg |
| Délka | 600 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | B |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 605 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| přepravní rozměr cm | 60.5 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 160 K |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 27 mm |
| Barevné provedení | žlutá |
| Patice | G13 |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 700 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871150072687240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500726872 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500726889 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500726889 | box | 11 | ks |
| GPC | 928048001605 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHL18/16 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500628916 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:YPRPKVB2
KOD VÝR.:05100212
EAN.:4016705102129
KOD KRAT.:OSH64784
KOD VÝR.:4050300004204
EAN.:4050300004204
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena