KOPP vidlice úhlová s vypínačem vypínačem bílá IP20 16A/250V
KOD KRAT.:KO170402006
KOD VÝR.:170402006
EAN.:4008224238595
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920071984 |
| Váha | .09 kg |
| Rozměry | 61x17x32mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Dosvit | 7 m |
| Krytí | IP43 |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 2xCR032 |
| Podskupina zboží | Cyklosvítilny |
| pozn. | set přední+zadní |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 22 lm |
| Šířka balení | 120 mm |
| Užití | cyklo |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 200 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 8592920071984 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP3922 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KO170402006
KOD VÝR.:170402006
EAN.:4008224238595
KOD KRAT.:PHL18/16
KOD VÝR.:871150072687240
EAN.:8711500726872
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:YPRPKVB2
KOD VÝR.:05100212
EAN.:4016705102129
KOD KRAT.:OSH64784
KOD VÝR.:4050300004204
EAN.:4050300004204
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena