PHILIPS zářivka TL-D 18W/16 G13 žlutá
KOD KRAT.:PHL18/16
KOD VÝR.:871150072687240
EAN.:8711500726872
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008224238595 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 4008224238595 | ks | 1 | ks |
| KOD | KO170402006 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL18/16
KOD VÝR.:871150072687240
EAN.:8711500726872
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:YPRPKVB2
KOD VÝR.:05100212
EAN.:4016705102129
KOD KRAT.:OSH64784
KOD VÝR.:4050300004204
EAN.:4050300004204
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena