ABB vidlice úhlová 2P+PE 250V/16A ;bílá
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 46x123x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 123 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 3606480527678 |
| Váha | 0.22 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 40 mm |
| Druh strojku | síťová zásuvka |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| KOD | AMEPH9800121 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3606480527678 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480527675 | bal | 4 | ks |
| EAN | 43606480527676 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:SIP61B
KOD VÝR.:P61B
EAN.:8592718026882
KOD KRAT.:MGFIB70500v2/830/20
KOD VÝR.:FIB70500v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099522
KOD KRAT.:PHQBVP16422/830SM
KOD VÝR.:871951453480399
EAN.:8719514534803
KOD KRAT.:PHQRC125ZSME-2/WH
KOD VÝR.:871869607334699
EAN.:8718696073346
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-40
KOD VÝR.:248847
EAN.:4015082488475
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena