OSRAM halogenová žárovka HALOPIN 66725 OVEN 25W 230V G9 300st. do trouby
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 84 x 45 mm |
| Balení | 60 ks |
| EAN | 4892657063394 |
| Váha | 0.022 kg |
| Délka | 84 |
| Průměr | 45 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 45 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 87 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 2.9 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657063394 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLG2602.9/WW/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:MDMCV35
KOD VÝR.:8594031135968
EAN.:8594031135968
KOD KRAT.:ELCHSNTRUB1/SnCu
EAN.:8594037830911
KOD KRAT.:OSEDD7/840EM
KOD VÝR.:4058075823150
EAN.:4058075823150
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:EOBZ3-1P
KOD VÝR.:0310
EAN.:8594012220300
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:OEZSPB00SS
KOD VÝR.:11853
EAN.:8590125118534
KOD KRAT.:BEK1421.2
KOD VÝR.:1804100702
EAN.:8592920086070
KOD KRAT.:HDL487
KOD VÝR.:L487
EAN.:8595118853638
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:DELXTS36-3
KOD VÝR.:XTS36-3
EAN.:6410014507367
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena