PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823150 |
| Délka | 148.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 7 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 770 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-2 |
| Provedení | opál |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075823150 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075823167 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDD7/840EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:MGLG2602.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2602.9v2-E14-2700K
EAN.:4892657063394
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
KOD KRAT.:PHLEDCPD5.9/840
KOD VÝR.:872016928752500
EAN.:8720169287525
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/840
KOD VÝR.:872016929051800
EAN.:8720169290518
KOD KRAT.:OSEDD6/840EM
KOD VÝR.:4058075823112
EAN.:4058075823112
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:YEC5722
KOD VÝR.:5722
EAN.:8594031130321
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:OSEDS5/830EM
KOD VÝR.:4058075822979
EAN.:4058075822979
KOD KRAT.:OS4099854057250
KOD VÝR.:4099854057250
EAN.:4099854057250
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-01B
KOD VÝR.:4062172321525
EAN.:4062172321525
KOD KRAT.:OSA64132ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394796
EAN.:4062172394796
KOD KRAT.:OSE4058075435360
KOD VÝR.:4058075435360
EAN.:4058075435360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena