PHILIPS HUE-WHITE svít.sloup.žárov. Lucca 1x9.5W 806lm/827 E27 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHIH17402/93/P0
KOD VÝR.:8718696166055
EAN.:8718696166055
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073778816 |
| Délka | 1260 |
| Šířka | 170 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1280 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 128 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 180 mm |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 75 mm |
| Výška/hloubka | 65 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Příkon | 22 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 8595073778816 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLLXL1LED1200AL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH17402/93/P0
KOD VÝR.:8718696166055
EAN.:8718696166055
KOD KRAT.:MGLG2602.9/WW/E27_pos
KOD VÝR.:LG2602.9-E27-2700K
EAN.:4892657063387
KOD KRAT.:EABF-UT-4/96-C
KOD VÝR.:103118
EAN.:4015081029570
KOD KRAT.:WG2273-204-P
KOD VÝR.:2273-0204-60341893
EAN.:4055143630016
KOD KRAT.:EABF-U-6/144-C
KOD VÝR.:283051
EAN.:4015082830519
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena