KOPOS krabice příslušenstvírámeček nástavný pro KU/KP/KUH utopené v omítce
KOD KRAT.:KKNR 5X5ZB
KOD VÝR.:NR 5X5_ZB
EAN.:8595568932280
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075762749 |
| Délka | 1210 |
| Průměr | 450.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Stříbrná |
| Délka balení | 90.00000000 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 46 cm |
| Reflektor | NIL |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 460.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 460.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 1210.00 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075762756 | box | 11 | ks |
| KOD | OSISAHCIRCP18450SI | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075762749 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKNR 5X5ZB
KOD VÝR.:NR 5X5_ZB
EAN.:8595568932280
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena