KRAJICZECH FV NK Nerezový kloub - A2 - bez spojovacího materiálu
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075824317 |
| Délka | 1163.00 |
| Průměr | 19.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1165 mm |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 116.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 24 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 28 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075824324 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075824317 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST5HEAC16840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena