KOPOS Krabice pod omítku přístr KP 67/3 pod TANGO rozteč upevň.držáků 81mm
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Go |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696173992 |
| Váha | .92 kg |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | 79x150x150mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 209 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 20.9 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 210 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 113 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 6 W |
| Světelný tok | 520 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 08727900775419 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005821901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696173992 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH76020/31/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena